Element zaskoczenia to jedna z cech charakterystycznych wesel. Przecież Państwo Młodzi otrzymują wiele prezentów, bliscy chcą im sprawiać niespodzianki. Jeśli ktoś poszukuje oryginalnego pomysłu na prezent-niespodziankę, to zachęcamy do skorzystania z usługi pudła z balonami. To świetny pomysł na uprzyjemnienie nowożeńcom wyjątkowego dnia ślubu, ale też sposób na zaskoczenie gości pomysłowością.

Działanie pudła z balonami polega w głównej mierze na tym, że po wyjściu z kościoła lub urzędu Państwo Młodzi zostają przywitani świetnie się prezentującym, ogromnym, ozdobionym kolorową szarfą pudłem. Samodzielnie rozpakowują prezent, uwalniając w powietrze setki balonów wypełnionych helem. Efekt jest cudowny i przepiękny. Dzięki zastosowanemu helowi balony bez problemu uciekają do góry z prędkością zależną od warunków pogodowych. Balony, których kolor można wybrać według indywidualnych preferencji, wzbijają się w powietrze, pozostawiając po sobie niepowtarzalne wrażenie. Indywidualnie można także wybrać kształt balonów – np. w kształcie serca. To wyzwanie dla fotografów i kamerzystów, którzy muszą śpieszyć się, aby zdążyć ująć moment, trwający kilkadziesiąt sekund. Jeśli im się to uda, pamiątka będzie nieporównywalna z żadną inną.

b4u_zadzwon

Oczywiście tę atrakcję można także wykorzystywać na uroczystościach innego rodzaju – wszystko zależy od zamawiającego. Razem z pudłem gwarantujemy profesjonalną obsługę pudła. Para Młoda będzie odpowiedzialna jedynie za otworzenie zamkniętego pudła, cała reszta należy do obsługi.