Balony wydają się nieodłącznym elementem wesela – pojawiają się w wersjach bardziej lub mniej tradycyjnych. Jedną z najbardziej tradycyjnych atrakcji z wykorzystaniem tych elementów jest brama balonowa, czyli specjalnie ozdobione przejście dla Pary Młodej i jej gości. Można ją umieścić przy domach pani lub pana młodego, przed wejściem na salę weselną albo na niej itd. Wybór jest uzależniony od możliwości danego pomieszczenia oraz preferencji klienta. W zasadzie każde miejsce jest dobre – ważne, aby efekt był zadowalający. Nie ma żadnego problemu, aby brama została wykonana na zewnątrz.

b4u_zadzwon

Weselne bramy balonowe podkreślają wyjątkowy charakter chwili i zwracają uwagę na miejsce, w którym impreza się odbywa. Wpisują się w tradycyjne postrzeganie ozdób weselnych i dają dużo radości dzieciom. Możliwości kolorystyczne są nieograniczone. Można zaproponować własne barwy wiodące, wpisujące się w kolorystykę wesela albo skorzystać z naszej oferty.

Proponujemy Państwu usługę wykonywania w pełni profesjonalnych bram balonowych. W przypadku braku możliwości przy wejściu są one umieszczane na specjalnych stelażach, dzięki czemu stają się bardzo stabilne. Każdorazowo bramy są wykonane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, są zabezpieczone przed zniszczeniem, dając gwarancję utrzymania się przez wiele godzin.