Jest pewien rodzaj dodatków do dekoracji weselnych, które chyba nigdy nie wyjdą z mody, choć zmienia się ich przeznaczenie. Przez lata balony, kiedy nadchodził czas wesela, zdobiły wszystko, co tylko możliwe. Mimo że odchodzi się już od zdobienia balonami ścian, sufitów, poręczy schodów i innych tego typu rzeczy, są one wciąż obecne w nieco zmienionej formie. Stanowią elegancką i nietypową mimo wszystko dekorację.

Proponujemy Państwu bardzo modne w ostatnim czasie balony napełnione helem, które ze względu na wypełnienie są trwalsze i mogą stanowić dekorację na dłuższy czas – w zależności od temperatury do 10-15 godzin.

Balony z helem mogą być wykorzystywane w różnych warunkach – jako dekoracja domu Państwa Młodych czy dekoracja sali weselnej. Wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie zawiązane długim sznurkiem z obciążnikiem, pozwalającym utrzymać je na wybranej wysokości. Ze względu na to, że hel jest lżejszy od powietrza, balony utrzymują się pod sufitem przez kilkanaście godzin. Mogą też stanowić dekorację samego sufitu Są dostępne w różnych kolorach w zależności od wymagań zamawiającego.

b4u_zadzwon

Balony z helem to nie tylko zwrot do tradycji dawnych lat, ale przede wszystkim nowoczesność. Jeśli chcecie Państwo zachwycić swoich gości czymś innym niż to, do czego są przyzwyczajeni, to będzie to najlepsza możliwość.