Balony to nieodłączny element dawnych wesel. Dzisiaj także często wykorzystuje się ten motyw, jednak jest on dostosowany do czasów współczesnych, dlatego i sama ozdoba jest bardziej nowoczesna. Co więcej, balony sprawdzają się nie tylko podczas uroczystości weselnych.

Proponujemy Państwu usługę w postaci balonów helowych, które doskonale sprawdzą się jako weselna ozdoba. Można je wykorzystać na wiele sposobów, a ich największą zaletą jest fakt, że powietrze utrzymuje się w nich przez wiele godzin, dając znakomity efekt. Balony helowe pięknie się prezentują, nie opadają, jak to jest w przypadku balonów wypełnionych zwykłym powietrzem.

b4u_zadzwon

Można je stosować do upiększania domu podczas różnego rodzaju imprez (wesele, urodziny, jubileusz). Bez przeszkód można je umieszczać także w przestrzeniach, np. jako element dekoracyjny dla domu pani czy pana młodego. Przywiązanie do ciężkiego odważnika sprawi, że można z nich formować ozdoby, przypominające bukiety kwiatów. Są one świetnym rozwiązaniem dla dzieci, które przecież uwielbiają się nimi bawić. Jako dekoracja dziecięcych krzeseł na weselach czy jako ozdoba na urodziny spełnią marzenia dzieciaków. Jeśli nie są przymocowane do obciążnika, szybko uciekają do góry – i ta ich cecha znajduje rozwiązanie jako dekoracja. Można je wykorzystać w formie pudła z balonami w postaci prezentu dla pary młodej.

Dzięki nim można jednocześnie zastosować wyjście uniwersalne, ale i trochę zbliżyć się ku nowoczesności. To świetny sposób na podkreślenie charakteru chwili.